Oferta

    Fotografia ślubna

    Istnieje wiele możliwości uwiecznienia tego jednego z najpiękniejszych dni w Państwa życiu. Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia różnych opcji cenowych oraz czasowych. Pakiety ślubne są elastyczne i istnieje możliwość dopasowania ich do Państwa potrzeb oraz budżetu.

 

Fotografia ciążowa

    Wspaniała pamiątka na resztę życia. Realizowana najczęściej około 8 miesiąca ciąży w studio, jednak ze względu na dość duże brzuszki klientek istnieje możliwość dojazdu i realizacji sesji w domu klientki.

 

Fotografia niemowlęca i dziecięca

    Zakochałam się w niej dzięki własnemu dziecku, które pomagało mi w nauce fotografowania tak delikatnych i kruchych istotek. Dzieci to jedne z najwdzięczniejszych modeli, a praca z nimi to dla mnie duża przyjemność. Zapraszam na sesje, zarówno te w studio jak i realizowane w domu klienta.

 

Fotografia okolicznościowa - Chrzest Święty, Komunia Święta, Urodziny, Rocznice

    Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z ofertą. Posiadam wszelkie dokumenty, niezbędne do fotografowania w obiektach sakralnych. Realizuję zarówno zlecenia dotyczące fotoreportażu podczas uroczystości w Kościele, w czasie przyjęcia, jak i sesje plenerowe.

 

Fotografia studyjna i plenerowa

    Zapraszam również na zdjęcia studyjne i plenerowe narzeczonych, rodzinę, przyjaciół, zwierzaki, jestem otwarta na propozycje klienta.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl